
FESTIWAL PIOSENKI BOŻONARODZENIOWEJ
Festiwal rozpatrywany był w trzech kategoriach: klasy I-III, IV–VI oraz VII–VIII. Zadaniem uczestników było zaśpiewanie piosenki bożonarodzeniowej w języku angielskim lub niemieckim. W konkursie wzięło udział 22 uczestników z 11 szkół.
Jury w składzie: Wanda Sobczyk, Aldona Ślęzak - Majda oraz Wioletta Ciupińska oceniało uczestników biorąc pod uwagę walory głosowe, interpretację, dobór repertuaru, poczucie rytmu oraz poprawność językową.Oprawa festiwalu, tak jak i cała organizacja były na najwyższym poziomie, a przepięknie wykonania pozwoliły tak uczestnikom, jak i widowni jeszcze raz przenieść się w świat magii Świąt Bożego Narodzenia. Festiwal w Stobiecku Szlacheckim to konkurs, w którym co roku bierzemy udział.
Mimo bardzo wysokiego poziomu wokalnego i językowego Kornelka wywalczyła w swojej kategorii I miejsce, a Milenka i Maja zdobyły wyróżnienia.
Serdecznie gratulujemy dziewczynkom sukcesów – Well done !!!
