Klasa

VIII B

Zespół Szkolno-Przedszkolny

Plan lekcji


Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:00 - 08:45 INFORMATYKA mgr Cezary Białek 209 grupa 2
08:55 - 09:40 JĘZYK ANGIELSKI mgr Magdalena Madejska 119
09:50 - 10:35 WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE mgr Teresa Lorenc 119
10:45 - 11:30 JĘZYK POLSKI mgr Żaneta Motylska-Kacprzak 119
11:50 - 12:35 WYCHOWANIE FIZYCZNE mgr Dorota Ożarek sala gimnastyczna dziewczęta
11:50 - 12:35 WYCHOWANIE FIZYCZNE mgr Jarosław Kowalski sala gimnastyczna chłopcy
12:50 - 13:35 EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA mgr Magdalena Golis 119
13:45 - 14:30 FIZYKA mgr Beata Łacisz 119
14:35 - 15:20 DORADZTWO ZAWODOWE mgr Olga Ciesielska 119
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:00 - 08:45 INFORMATYKA mgr Cezary Białek 209 grupa 1
08:55 - 09:40 WYCHOWANIE FIZYCZNE mgr Dorota Ożarek sala gimnastyczna dziewczęta
08:55 - 09:40 WYCHOWANIE FIZYCZNE mgr Jarosław Kowalski sala gimnastyczna chłopcy
09:50 - 10:35 JĘZYK POLSKI mgr Żaneta Motylska-Kacprzak 119
10:45 - 11:30 GEOGRAFIA mgr Joanna Fryś 119
11:50 - 12:35 BIOLOGIA mgr Anna Trojak 119
12:50 - 13:35 MATEMATYKA mgr Katarzyna Tarnowska 119
13:45 - 14:30 HISTORIA mgr Teresa Lorenc 119
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:00 - 08:45 MATEMATYKA mgr Katarzyna Tarnowska 119
08:55 - 09:40 JĘZYK POLSKI mgr Żaneta Motylska-Kacprzak 119
09:50 - 10:35 JĘZYK POLSKI mgr Żaneta Motylska-Kacprzak 119
10:45 - 11:30 CHEMIA mgr Katarzyna Tarnowska 119
11:50 - 12:35 JĘZYK ANGIELSKI mgr Magdalena Madejska 119
12:50 - 13:35 RELIGIA ks.Wojciech Biś 119
13:45 - 14:30 WYCHOWANIE FIZYCZNE mgr Dorota Ożarek sala gimnastyczna dziewczęta
13:45 - 14:30 WYCHOWANIE FIZYCZNE mgr Jarosław Kowalski sala gimnastyczna chłopcy
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:00 - 08:45 MATEMATYKA mgr Katarzyna Tarnowska 119
08:55 - 09:40 G. WYCHOWAWCZA mgr Katarzyna Tarnowska 119
09:50 - 10:35 JĘZYK NIEMIECKI mgr Anna Bartosik 119
10:45 - 11:30 WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE mgr Teresa Lorenc 119
11:50 - 12:35 JĘZYK ANGIELSKI mgr Magdalena Madejska 119
12:50 - 13:35 CHEMIA mgr Barbara Fila 119
13:45 - 14:30 WYCHOWANIE FIZYCZNE mgr Dorota Ożarek sala gimnastyczna dziewczęta
13:45 - 14:30 WYCHOWANIE FIZYCZNE mgr Jarosław Kowalski sala gimnastyczna chłopcy
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:00 - 08:45 FIZYKA mgr Beata Łacisz 119
08:55 - 09:40 JĘZYK NIEMIECKI mgr Anna Bartosik 119
09:50 - 10:35 RELIGIA ks.Wojciech Biś 119
10:45 - 11:30 JĘZYK POLSKI mgr Żaneta Motylska-Kacprzak 119
11:50 - 12:35 MATEMATYKA mgr Katarzyna Tarnowska 119
12:50 - 13:35 HISTORIA mgr Teresa Lorenc 119