Klasa

VIII A

Zespół Szkolno-Przedszkolny

Wychowawca: mgr Lidia Piekarska

Plan lekcji


Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:00 - 08:45 RELIGIA ks.Wojciech Biś 021
08:55 - 09:40 JĘZYK ANGIELSKI mgr Katarzyna Gąciarek 021
09:40 - 10:35 JĘZYK POLSKI mgr Bogumiła Wojtyła 021
10:45 - 11:30 MATEMATYKA mgr Aneta Krupa 021
11:50 - 12:35 WYCHOWANIE FIZYCZNE mgr Dorota Ożarek sala gimnastyczna dziewczęta
11:50 - 12:35 WYCHOWANIE FIZYCZNE mgr Joanna Piekarska sala gimnastyczna chłopcy
12:50 - 13:35 FIZYKA mgr Beata Łacisz 021
13:45 - 14:30 WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE mgr Teresa Lorenc 021
14:35 - 15:20 WDŻ mgr Teresa Lorenc 021
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:00 - 08:45 INFORMATYKA mgr Arkadiusz Stolarski 207
08:55 - 09:40 WYCHOWANIE FIZYCZNE mgr Dorota Ożarek sala gimnastyczna dziewczęta
08:55 - 09:40 WYCHOWANIE FIZYCZNE mgr Joanna Piekarska sala gimnastyczna chłopcy
09:40 - 10:35 CHEMIA mgr Barbara Fila 021
10:45 - 11:30 JĘZYK POLSKI mgr Bogumiła Wojtyła 021
11:50 - 12:35 MATEMATYKA mgr Aneta Krupa 021
12:50 - 13:35 JĘZYK NIEMIECKI mgr Anna Bartosik 021
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:00 - 08:45 JĘZYK POLSKI mgr Bogumiła Wojtyła 021
08:55 - 09:40 JĘZYK POLSKI mgr Bogumiła Wojtyła 021
09:50 - 10:35 BIOLOGIA mgr Anna Trojak 021
10:45 - 11:30 HISTORIA mgr Teresa Lorenc 021
11:50 - 12:35 FIZYKA mgr Beata Łacisz 021
12:50 - 13:35 JĘZYK ANGIELSKI mgr Katarzyna Gąciarek 021
13:45 - 14:30 WYCHOWANIE FIZYCZNE mgr Dorota Ożarek sala gimnastyczna dziewczęta
13:45 - 14:30 WYCHOWANIE FIZYCZNE mgr Joanna Piekarska sala gimnastyczna chłopcy
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:00 - 08:45 MATEMATYKA mgr Aneta Krupa 021
08:55 - 09:40 G. WYCHOWAWCZA mgr Lidia Piekarska 021
09:50 - 10:35 JĘZYK POLSKI mgr Bogumiła Wojtyła 021
10:45 - 11:30 RELIGIA ks.Wojciech Biś 021
11:50 - 12:35 CHEMIA mgr Barbara Fila 021
12:50 - 13:35 WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE mgr Teresa Lorenc 021
13:45 - 14:30 WYCHOWANIE FIZYCZNE mgr Dorota Ożarek sala gimnastyczna dziewczęta
13:45 - 14:30 WYCHOWANIE FIZYCZNE mgr Joanna Piekarska sala gimnastyczna chłopcy
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:00 - 08:45 GEOGRAFIA mgr Joanna Fryś 021
08:55 - 09:40 JĘZYK ANGIELSKI mgr Katarzyna Gąciarek 021
09:40 - 10:35 JĘZYK NIEMIECKI mgr Anna Bartosik 021
10:45 - 11:30 MATEMATYKA mgr Aneta Krupa 021
11:50 - 12:35 HISTORIA mgr Teresa Lorenc 021
12:50 - 13:35 EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA mgr Magdalena Golis 021