Klasa

VII A

Zespół Szkolno-Przedszkolny

Plan lekcji


Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:00 - 08:45 JĘZYK POLSKI mgr Ilona Matuszczyk 208
08:55 - 09:40 JĘZYK POLSKI mgr Ilona Matuszczyk 208
09:50 - 10:35 WYCHOWANIE FIZYCZNE mgr Aldona Ciesielska-Krężlik sala gimnastyczna dziewczęta
09:50 - 10:35 WYCHOWANIE FIZYCZNE mgr Jarosław Kowalski sala gimnastyczna chłopcy
10:45 - 11:30 JĘZYK NIEMIECKI mgr Anna Bartosik 208
11:50 - 12:35 MATEMATYKA mgr Aneta Krupa 208
12:50 - 13:35 HISTORIA mgr Marlena Mroczkowska-Madejczyk 208
13:45 - 14:30 CHEMIA mgr Barbara Fila 208
14:35 - 15:20 FIZYKA mgr Beata Łacisz 208
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:00 - 08:45 WYCHOWANIE FIZYCZNE mgr Aldona Ciesielska-Krężlik sala gimnastyczna dziewczęta
08:00 - 08:45 WYCHOWANIE FIZYCZNE mgr Jarosław Kowalski sala gimnastyczna chłopcy
08:55 - 09:40 JĘZYK ANGIELSKI mgr Bożena Łęgowiak 208
09:50 - 10:35 GEOGRAFIA mgr Cezary Białek 208
10:45 - 11:30 MATEMATYKA mgr Aneta Krupa 208
11:50 - 12:35 PLASTYKA mgr Lidia Piekarska 208
12:50 - 13:35 BIOLOGIA mgr Anna Trojak 208
13:45 - 14:30 INFORMATYKA mgr Cezary Białek 209
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:00 - 08:45 FIZYKA mgr Beata Łacisz 208
08:55 - 09:40 HISTORIA mgr Marlena Mroczkowska-Madejczyk 208
09:50 - 10:35 JĘZYK POLSKI mgr Ilona Matuszczyk 208
10:45 - 11:30 MATEMATYKA mgr Aneta Krupa 208
11:50 - 12:35 RELIGIA ks.Wojciech Biś 208
12:50 - 13:35 JĘZYK NIEMIECKI mgr Anna Bartosik 208
13:45 - 14:30 WDŻ mgr Teresa Lorenc 208 I półrocze
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:00 - 08:45 JĘZYK POLSKI mgr Ilona Matuszczyk 208
08:55 - 09:40 G. WYCHOWAWCZA mgr Marlena Mroczkowska-Madejczyk 208
09:50 - 10:35 CHEMIA mgr Barbara Fila 208
10:45 - 11:30 JĘZYK ANGIELSKI mgr Bożena Łęgowiak 208
11:50 - 12:35 RELIGIA ks.Wojciech Biś 208
12:50 - 13:35 WYCHOWANIE FIZYCZNE mgr Aldona Ciesielska-Krężlik sala gimnastyczna dziewczęta
12:50 - 13:35 WYCHOWANIE FIZYCZNE mgr Jarosław Kowalski sala gimnastyczna chłopcy
13:45 - 14:30 GEOGRAFIA mgr Cezary Białek 208
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:00 - 08:45 WYCHOWANIE FIZYCZNE mgr Aldona Ciesielska-Krężlik sala gimnastyczna dziewczęta
08:00 - 08:45 WYCHOWANIE FIZYCZNE mgr Jarosław Kowalski sala gimnastyczna chłopcy
08:55 - 09:40 JĘZYK ANGIELSKI mgr Bożena Łęgowiak 208
09:50 - 10:35 MATEMATYKA mgr Aneta Krupa 208
10:45 - 11:30 BIOLOGIA mgr Anna Trojak 208
11:50 - 12:35 JĘZYK POLSKI mgr Ilona Matuszczyk 208
12:50 - 13:35 MUZYKA mgr Marzena Górna-Turlejska 208

Wiadomości