Klasa

VII B

Zespół Szkolno-Przedszkolny

Wychowawca: mgr Ewelina Jakubczyk

Plan lekcji


Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:00 - 08:45 JĘZYK POLSKI mgr Ewelina Jakubczyk 218
08:55 - 09:40 JĘZYK POLSKI mgr Ewelina Jakubczyk 218
09:50 - 10:35 MATEMATYKA mgr Emilia Czapla 218
10:45 - 11:30 WYCHOWANIE FIZYCZNE mgr Magdalena Golis sala gimnastyczna dziewczęta
10:45 - 11:30 WYCHOWANIE FIZYCZNE mgr Justyna Bąkowicz sala gimnastyczna chłopcy
11:50 - 12:35 GEOGRAFIA mgr Cezary Białek 218
12:50 - 13:35 JĘZYK ANGIELSKI mgr Bożena Łęgowiak 218
13:45 - 14:30 HISTORIA mgr Marlena Mroczkowska-Madejczyk 218
14:35 - 15:20 MUZYKA mgr Marzena Górna-Turlejska 218
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:00 - 08:45 JĘZYK POLSKI mgr Ewelina Jakubczyk 218
08:55 - 09:40 HISTORIA mgr Marlena Mroczkowska-Madejczyk 218
09:50 - 10:35 MATEMATYKA mgr Emilia Czapla 218
10:45 - 11:30 JĘZYK NIEMIECKI mgr Anna Bartosik 218
11:50 - 12:35 CHEMIA mgr Barbara Fila 218
12:50 - 13:35 INFORMATYKA mgr Cezary Białek 209
13:45 - 14:30 FIZYKA mgr Beata Łacisz 218
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:00 - 08:45 MATEMATYKA mgr Emilia Czapla 218
08:55 - 09:40 JĘZYK POLSKI mgr Ewelina Jakubczyk 218
09:50 - 10:35 WYCHOWANIE FIZYCZNE mgr Magdalena Golis sala gimnastyczna dziewczęta
09:50 - 10:35 WYCHOWANIE FIZYCZNE mgr Justyna Bąkowicz sala gimnastyczna chłopcy
10:45 - 11:30 JĘZYK ANGIELSKI mgr Bożena Łęgowiak 218
11:50 - 12:35 GEOGRAFIA mgr Cezary Białek 218
12:50 - 13:35 CHEMIA mgr Barbara Fila 218
13:45 - 14:30 RELIGIA ks.Wojciech Biś 218
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:00 - 08:45 FIZYKA mgr Beata Łacisz 218
08:55 - 09:40 G. WYCHOWAWCZA mgr Ewelina Jakubczyk 218
09:50 - 10:35 BIOLOGIA mgr Anna Trojak 218
10:45 - 11:30 PLASTYKA mgr Lidia Piekarska 218
11:50 - 12:35 WYCHOWANIE FIZYCZNE mgr Magdalena Golis sala gimnastyczna dziewczęta
11:50 - 12:35 WYCHOWANIE FIZYCZNE mgr Justyna Bąkowicz sala gimnastyczna chłopcy
12:50 - 13:35 RELIGIA ks.Wojciech Biś 218
13:45 - 14:30 DORADZTWO ZAWODOWE mgr Olga Ciesielska 218 I półrocze
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:00 - 08:45 JĘZYK NIEMIECKI mgr Anna Bartosik 218
08:55 - 09:40 WYCHOWANIE FIZYCZNE mgr Magdalena Golis sala gimnastyczna dziewczęta
08:55 - 09:40 WYCHOWANIE FIZYCZNE mgr Justyna Bąkowicz sala gimnastyczna chłopcy
09:50 - 10:35 JĘZYK POLSKI mgr Ewelina Jakubczyk 218
10:45 - 11:30 MATEMATYKA mgr Emilia Czapla 218
11:50 - 12:35 JĘZYK ANGIELSKI mgr Bożena Łęgowiak 218
12:50 - 13:35 BIOLOGIA mgr Anna Trojak 218

Wiadomości