Klasa

VI B

Zespół Szkolno-Przedszkolny

Plan lekcji


Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:00 - 08:45 MATEMATYKA mgr Magdalena Wieczorek 216
08:55 - 09:40 WYCHOWANIE FIZYCZNE mgr Magdalena Golis sala gimnastyczna dziewczęta
08:55 - 09:40 WYCHOWANIE FIZYCZNE mgr Justyna Bąkowicz sala gimnastyczna chłopcy
09:50 - 10:35 MUZYKA mgr Marzena Górna-Turlejska 216
10:45 - 11:30 JĘZYK ANGIELSKI mgr Katarzyna Gąciarek 216 grupa 1
10:45 - 11:30 JĘZYK ANGIELSKI mgr Bożena Łęgowiak 206 grupa 2
11:50 - 12:35 HISTORIA mgr Marlena Mroczkowska-Madejczyk 216
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:00 - 08:45 JĘZYK POLSKI mgr Ewa Gronostaj Urbańska 216
08:55 - 09:40 JĘZYK POLSKI mgr Ewa Gronostaj Urbańska 216
09:50 - 10:35 WYCHOWANIE FIZYCZNE mgr Justyna Bąkowicz sala gimnastyczna chłopcy
09:50 - 10:35 WYCHOWANIE FIZYCZNE mgr Magdalena Golis sala gimnastyczna dziewczęta
10:45 - 11:30 PLASTYKA mgr Lidia Piekarska 216
11:50 - 12:35 GEOGRAFIA mgr Joanna Fryś 216
12:50 - 13:35 MATEMATYKA mgr Magdalena Wieczorek 216
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:00 - 08:45 JĘZYK POLSKI mgr Ewa Gronostaj Urbańska 216
08:55 - 09:40 JĘZYK ANGIELSKI mgr Katarzyna Gąciarek 216 grupa 1
08:55 - 09:40 JĘZYK ANGIELSKI mgr Bożena Łęgowiak 206 grupa 2
09:50 - 10:35 RELIGIA mgr Małgorzata Kowalczyk-Barańska 216
10:45 - 11:30 WYCHOWANIE FIZYCZNE mgr Magdalena Golis sala gimnastyczna dziewczęta
10:45 - 11:30 WYCHOWANIE FIZYCZNE mgr Justyna Bąkowicz sala gimnastyczna chłopcy
11:50 - 12:35 TECHNIKA mgr Lidia Piekarska 216
12:50 - 13:35 INFORMATYKA 209 grupa 2
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:00 - 08:45 JĘZYK POLSKI mgr Ewa Gronostaj Urbańska 216
08:55 - 09:40 G. WYCHOWAWCZA mgr Małgorzata Kowalczyk-Barańska 216
09:50 - 10:35 JĘZYK ANGIELSKI mgr Katarzyna Gąciarek 216 grupa 1
09:50 - 10:35 JĘZYK ANGIELSKI mgr Bożena Łęgowiak 206 grupa 2
10:45 - 11:30 MATEMATYKA mgr Magdalena Wieczorek 216
11:50 - 12:35 BIOLOGIA mgr Anna Trojak 216
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:00 - 08:45 JĘZYK POLSKI mgr Ewa Gronostaj Urbańska 216
08:55 - 09:40 MATEMATYKA mgr Magdalena Wieczorek 216
09:50 - 10:35 WYCHOWANIE FIZYCZNE mgr Magdalena Golis sala gimnastyczna dziewczęta
09:50 - 10:35 WYCHOWANIE FIZYCZNE mgr Justyna Bąkowicz sala gimnastyczna chłopcy
10:45 - 11:30 RELIGIA mgr Małgorzata Kowalczyk-Barańska 216
11:50 - 12:35 HISTORIA mgr Marlena Mroczkowska-Madejczyk 216
12:50 - 13:35 INFORMATYKA mgr Cezary Białek 209 grupa 1

Wiadomości