Klasa

VI A

Zespół Szkolno-Przedszkolny

Zdjęcie klasy VI A

Plan lekcji


Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:00 - 08:45 MUZYKA mgr Marzena Górna-Turlejska 006
08:55 - 09:40 WYCHOWANIE FIZYCZNE mgr Justyna Bąkowicz sala gimnastyczna chłopcy
08:55 - 09:40 WYCHOWANIE FIZYCZNE mgr Joanna Piekarska sala gimnastyczna dziewczęta
09:50 - 10:35 JĘZYK ANGIELSKI mgr Katarzyna Gąciarek 206 grupa 1
09:50 - 10:35 JĘZYK ANGIELSKI mgr Anna Kucharska 006 grupa 2
10:45 - 11:30 RELIGIA mgr Aldona Ciesielska-Krężlik 006
11:50 - 12:35 JĘZYK POLSKI mgr Bogumiła Wojtyła 006
12:50 - 13:35 MATEMATYKA mgr Aneta Krupa 006
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:00 - 08:45 GEOGRAFIA mgr Joanna Fryś 006
08:55 - 09:40 MATEMATYKA mgr Aneta Krupa 006
09:50 - 10:35 WYCHOWANIE FIZYCZNE mgr Joanna Piekarska sala gimnastyczna dziewczęta
09:50 - 10:35 WYCHOWANIE FIZYCZNE mgr Justyna Bąkowicz sala gimnastyczna chłopcy
10:45 - 11:30 HISTORIA mgr Marlena Mroczkowska-Madejczyk 006
11:50 - 12:35 JĘZYK POLSKI mgr Bogumiła Wojtyła 006
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:00 - 08:45 INFORMATYKA mgr Barbara Fila 207 grupa 1
08:55 - 09:40 BIOLOGIA mgr Anna Trojak 006
09:50 - 10:35 JĘZYK POLSKI mgr Bogumiła Wojtyła 006
10:45 - 11:30 WYCHOWANIE FIZYCZNE mgr Joanna Piekarska sala gimnastyczna dziewczęta
10:45 - 11:30 WYCHOWANIE FIZYCZNE mgr Justyna Bąkowicz sala gimnastyczna chłopcy
11:50 - 12:35 JĘZYK ANGIELSKI mgr Katarzyna Gąciarek 206 grupa 1
11:50 - 12:35 JĘZYK ANGIELSKI mgr Anna Kucharska 006 grupa 2
12:50 - 13:35 MATEMATYKA mgr Aneta Krupa 006
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:00 - 08:45 TECHNIKA mgr Lidia Piekarska 006
08:55 - 09:40 G. WYCHOWAWCZA mgr Bogumiła Wojtyła 006
09:50 - 10:35 MATEMATYKA mgr Aneta Krupa 006
10:45 - 11:30 RELIGIA mgr Aldona Ciesielska-Krężlik 006
11:50 - 12:35 HISTORIA mgr Marlena Mroczkowska-Madejczyk 006
12:50 - 13:35 INFORMATYKA mgr Barbara Fila 207 grupa 2
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:00 - 08:45 JĘZYK POLSKI mgr Bogumiła Wojtyła 006
08:55 - 09:40 JĘZYK POLSKI mgr Bogumiła Wojtyła 006
09:50 - 10:35 WYCHOWANIE FIZYCZNE mgr Joanna Piekarska sala gimnastyczna dziewczęta
09:50 - 10:35 WYCHOWANIE FIZYCZNE mgr Justyna Bąkowicz sala gimnastyczna chłopcy
10:45 - 11:30 JĘZYK ANGIELSKI mgr Katarzyna Gąciarek 206 grupa 1
10:45 - 11:30 JĘZYK ANGIELSKI mgr Anna Kucharska 006 grupa 2
11:50 - 12:35 PLASTYKA mgr Lidia Piekarska 006
12:50 - 13:35 WDŻ mgr Małgorzata Kubicka 006 I półrocze