Klasa

V B

Zespół Szkolno-Przedszkolny

Wychowawca: mgr Barbara Fila

Plan lekcji


Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:00 - 08:45 JĘZYK POLSKI mgr Mirosława Ziemba 118a
08:55 - 09:40 JĘZYK POLSKI mgr Mirosława Ziemba 118a
09:50 - 10:35 BIOLOGIA mgr Anna Trojak 118a
10:45 - 11:30 WYCHOWANIE FIZYCZNE mgr Dorota Ożarek sala gimnastyczna dziewczęta
10:45 - 11:30 WYCHOWANIE FIZYCZNE mgr Jarosław Kowalski sala gimnastyczna chłopcy
11:50 - 12:35 GEOGRAFIA mgr Joanna Fryś 118a
12:50 - 13:35 RELIGIA mgr Aldona Ciesielska-Krężlik 118a
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:00 - 08:45 MATEMATYKA mgr Emilia Gogacz 118a
08:55 - 09:40 PLASTYKA mgr Lidia Piekarska 118a
09:50 - 10:35 HISTORIA mgr Teresa Lorenc 118a
10:45 - 11:30 JĘZYK ANGIELSKI mgr Katarzyna Gąciarek 118a
11:50 - 12:35 TECHNIKA mgr Arkadiusz Stolarski 118a
12:50 - 13:35 WDŻ mgr Teresa Lorenc 118a II półrocze
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:00 - 08:45 RELIGIA mgr Aldona Ciesielska-Krężlik 118a
08:55 - 09:40 MATEMATYKA mgr Emilia Gogacz 118a
09:50 - 10:35 JĘZYK POLSKI mgr Mirosława Ziemba 118a
10:45 - 11:30 JĘZYK ANGIELSKI mgr Katarzyna Gąciarek 118a
11:50 - 12:35 WYCHOWANIE FIZYCZNE mgr Dorota Ożarek sala gimnastyczna dziewczęta
11:50 - 12:35 WYCHOWANIE FIZYCZNE mgr Jarosław Kowalski sala gimnastyczna chłopcy
12:50 - 13:35 HISTORIA mgr Teresa Lorenc 118a
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:00 - 08:45 MUZYKA mgr Marzena Górna-Turlejska 118a
08:55 - 09:40 G. WYCHOWAWCZA mgr Barbara Fila 118a
09:50 - 10:35 MATEMATYKA mgr Emilia Gogacz 118a
10:45 - 11:30 WYCHOWANIE FIZYCZNE mgr Dorota Ożarek sala gimnastyczna dziewczęta
10:45 - 11:30 WYCHOWANIE FIZYCZNE mgr Jarosław Kowalski sala gimnastyczna chłopcy
11:50 - 12:35 JĘZYK POLSKI mgr Mirosława Ziemba 118a
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:00 - 08:45 JĘZYK POLSKI mgr Mirosława Ziemba 118a
08:55 - 09:40 WYCHOWANIE FIZYCZNE mgr Dorota Ożarek sala gimnastyczna dziewczęta
08:55 - 09:40 WYCHOWANIE FIZYCZNE mgr Jarosław Kowalski sala gimnastyczna chłopcy
09:50 - 10:35 JĘZYK ANGIELSKI mgr Katarzyna Gąciarek 118a
10:45 - 11:30 MATEMATYKA mgr Emilia Gogacz 118a
11:50 - 12:35 INFORMATYKA mgr Barbara Fila 207

Wiadomości