Klasa

V A

Zespół Szkolno-Przedszkolny

Plan lekcji


Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:00 - 08:45 JĘZYK POLSKI mgr Żaneta Motylska-Kacprzak 108
08:55 - 09:40 JĘZYK POLSKI mgr Żaneta Motylska-Kacprzak 108
09:50 - 10:35 MATEMATYKA mgr Magdalena Wieczorek 108
10:45 - 11:30 WYCHOWANIE FIZYCZNE mgr Dorota Ożarek sala gimnastyczna dziewczęta
10:45 - 11:30 WYCHOWANIE FIZYCZNE mgr Jarosław Kowalski sala gimnastyczna chłopcy
11:50 - 12:35 RELIGIA mgr Aldona Ciesielska-Krężlik 108
12:50 - 13:35 HISTORIA mgr Teresa Lorenc 108
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:00 - 08:45 PLASTYKA mgr Lidia Piekarska 108
08:55 - 09:40 MATEMATYKA mgr Magdalena Wieczorek 108
09:50 - 10:35 JĘZYK ANGIELSKI mgr Katarzyna Gąciarek 108
10:45 - 11:30 MUZYKA mgr Marzena Górna-Turlejska 108
11:50 - 12:35 HISTORIA mgr Teresa Lorenc 108
12:50 - 13:35 WDŻ mgr Teresa Lorenc 108
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:00 - 08:45 BIOLOGIA mgr Anna Trojak 108
08:55 - 09:40 GEOGRAFIA mgr Joanna Fryś 108
09:50 - 10:35 RELIGIA mgr Aldona Ciesielska-Krężlik 108
10:45 - 11:30 JĘZYK POLSKI mgr Żaneta Motylska-Kacprzak 108
11:50 - 12:35 WYCHOWANIE FIZYCZNE mgr Dorota Ożarek sala gimnastyczna dziewczęta
11:50 - 12:35 WYCHOWANIE FIZYCZNE mgr Jarosław Kowalski sala gimnastyczna chłopcy
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:00 - 08:45 JĘZYK POLSKI mgr Żaneta Motylska-Kacprzak 108
08:55 - 09:40 G. WYCHOWAWCZA mgr Katarzyna Gąciarek 108
09:50 - 10:35 MATEMATYKA mgr Magdalena Wieczorek 108
10:45 - 11:30 WYCHOWANIE FIZYCZNE mgr Dorota Ożarek sala gimnastyczna dziewczęta
10:45 - 11:30 WYCHOWANIE FIZYCZNE mgr Jarosław Kowalski sala gimnastyczna chłopcy
11:50 - 12:35 JĘZYK ANGIELSKI mgr Katarzyna Gąciarek 108
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:00 - 08:45 JĘZYK ANGIELSKI mgr Katarzyna Gąciarek 108
08:55 - 09:40 WYCHOWANIE FIZYCZNE mgr Dorota Ożarek sala gimnastyczna dziewczęta
08:55 - 09:40 WYCHOWANIE FIZYCZNE mgr Jarosław Kowalski sala gimnastyczna chłopcy
09:50 - 10:35 TECHNIKA mgr Lidia Piekarska 108
10:45 - 11:30 MATEMATYKA mgr Magdalena Wieczorek 108
11:50 - 12:35 JĘZYK POLSKI mgr Żaneta Motylska-Kacprzak 108
12:50 - 13:35 INFORMATYKA mgr Barbara Fila 207