Klasa

IV A

Zespół Szkolno-Przedszkolny

Plan lekcji


Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:00 - 08:45 WYCHOWANIE FIZYCZNE mgr Joanna Piekarska sala gimnastyczna dziewczęta
08:00 - 08:45 WYCHOWANIE FIZYCZNE mgr Jarosław Kowalski sala gimnastyczna chłopcy
08:55 - 09:40 RELIGIA ks.Wojciech Biś 220
09:50 - 10:35 JĘZYK POLSKI mgr Żaneta Motylska-Kacprzak 220
10:45 - 11:30 HISTORIA mgr Lidia Piekarska 220
11:50 - 12:35 WDŻ mgr Teresa Lorenc 220
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:00 - 08:45 PRZYRODA mgr Agnieszka Sikorska 220
08:55 - 09:40 PLASTYKA mgr Arkadiusz Stolarski 220
09:50 - 10:35 MATEMATYKA mgr Emilia Gogacz 220
10:45 - 11:30 INFORMATYKA mgr Arkadiusz Stolarski 207
11:50 - 12:35 MUZYKA mgr Marzena Górna-Turlejska 220
12:50 - 13:35 JĘZYK ANGIELSKI mgr Magdalena Madejska 220
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:00 - 08:45 RELIGIA ks.Wojciech Biś 220
08:55 - 09:40 WYCHOWANIE FIZYCZNE mgr Joanna Piekarska sala gimnastyczna dziewczęta
08:55 - 09:40 WYCHOWANIE FIZYCZNE mgr Jarosław Kowalski sala gimnastyczna chłopcy
09:50 - 10:35 MATEMATYKA mgr Emilia Gogacz 220
10:45 - 11:30 JĘZYK ANGIELSKI mgr Magdalena Madejska 220
11:50 - 12:35 JĘZYK POLSKI mgr Żaneta Motylska-Kacprzak 220
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:00 - 08:45 MATEMATYKA mgr Emilia Gogacz 220
08:55 - 09:40 G. WYCHOWAWCZA mgr Agnieszka Sikorska 220
09:50 - 10:35 WYCHOWANIE FIZYCZNE mgr Joanna Piekarska sala gimnastyczna dziewczęta
09:50 - 10:35 WYCHOWANIE FIZYCZNE mgr Jarosław Kowalski sala gimnastyczna chłopcy
10:45 - 11:30 JĘZYK POLSKI mgr Żaneta Motylska-Kacprzak 220
11:50 - 12:35 TECHNIKA mgr Arkadiusz Stolarski 220
12:50 - 13:35 PRZYRODA mgr Agnieszka Sikorska 220
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:00 - 08:45 JĘZYK POLSKI mgr Żaneta Motylska-Kacprzak 220
08:55 - 09:40 JĘZYK POLSKI mgr Żaneta Motylska-Kacprzak 220
09:50 - 10:35 MATEMATYKA mgr Emilia Gogacz 220
10:45 - 11:30 WYCHOWANIE FIZYCZNE mgr Joanna Piekarska sala gimnastyczna dziewczęta
10:45 - 11:30 WYCHOWANIE FIZYCZNE mgr Jarosław Kowalski sala gimnastyczna chłopcy
11:50 - 12:35 JĘZYK ANGIELSKI mgr Magdalena Madejska 220