Klasa

VII D

Zespół Szkolno-Przedszkolny

Plan lekcji


Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:00 - 08:45 BIOLOGIA mgr Anna Trojak 019
08:55 - 09:40 MATEMATYKA mgr Emilia Czapla 019
09:50 - 10:35 GEOGRAFIA mgr Joanna Fryś 019
10:45 - 11:30 WYCHOWANIE FIZYCZNE mgr Magdalena Golis sala gimnastyczna dziewczęta
10:45 - 11:30 WYCHOWANIE FIZYCZNE mgr Justyna Bąkowicz sala gimnastyczna chłopcy
11:50 - 12:35 JĘZYK NIEMIECKI mgr Anna Bartosik 019
12:50 - 13:35 INFORMATYKA mgr Arkadiusz Stolarski 209
13:45 - 14:30 MUZYKA mgr Marzena Górna-Turlejska 019
14:35 - 15:20 HISTORIA mgr Marlena Mroczkowska-Madejczyk 019
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:00 - 08:45 MATEMATYKA mgr Emilia Czapla 019
08:55 - 09:40 JĘZYK POLSKI mgr Ewelina Jakubczyk 019
09:50 - 10:35 JĘZYK POLSKI mgr Ewelina Jakubczyk 019
10:45 - 11:30 FIZYKA mgr Beata Łacisz 019
11:50 - 12:35 JĘZYK ANGIELSKI mgr Katarzyna Gąciarek 019
12:50 - 13:35 HISTORIA mgr Marlena Mroczkowska-Madejczyk 019
13:45 - 14:30 BIOLOGIA mgr Anna Trojak 019
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:00 - 08:45 JĘZYK ANGIELSKI mgr Katarzyna Gąciarek 019
08:55 - 09:40 RELIGIA ks.Wojciech Biś 019
09:50 - 10:35 WYCHOWANIE FIZYCZNE mgr Magdalena Golis sala gimnastyczna dziewczęta
09:50 - 10:35 WYCHOWANIE FIZYCZNE mgr Justyna Bąkowicz sala gimnastyczna chłopcy
10:45 - 11:30 JĘZYK POLSKI mgr Ewelina Jakubczyk 019
11:50 - 12:35 CHEMIA mgr Barbara Fila 019
12:50 - 13:35 FIZYKA mgr Beata Łacisz 019
13:45 - 14:30 DORADZTWO ZAWODOWE mgr Olga Ciesielska 019
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:00 - 08:45 MATEMATYKA mgr Emilia Czapla 019
08:55 - 09:40 G. WYCHOWAWCZA mgr Marzena Górna-Turlejska 019
09:50 - 10:35 JĘZYK POLSKI mgr Ewelina Jakubczyk 019
10:45 - 11:30 CHEMIA mgr Barbara Fila 019
11:50 - 12:35 WYCHOWANIE FIZYCZNE mgr Justyna Bąkowicz sala gimnastyczna chłopcy
11:50 - 12:35 WYCHOWANIE FIZYCZNE mgr Magdalena Golis sala gimnastyczna dziewczęta
12:50 - 13:35 JĘZYK ANGIELSKI mgr Katarzyna Gąciarek 019
13:45 - 14:30 PLASTYKA mgr Arkadiusz Stolarski 019
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:00 - 08:45 JĘZYK POLSKI mgr Ewelina Jakubczyk 009
08:55 - 09:40 WYCHOWANIE FIZYCZNE mgr Magdalena Golis sala gimnastyczna dziewczęta
08:55 - 09:40 WYCHOWANIE FIZYCZNE mgr Justyna Bąkowicz sala gimnastyczna chłopcy
09:50 - 10:35 MATEMATYKA mgr Emilia Czapla 019
10:45 - 11:30 GEOGRAFIA mgr Joanna Fryś 019
11:50 - 12:35 RELIGIA ks.Wojciech Biś 019
12:50 - 13:35 JĘZYK NIEMIECKI mgr Anna Bartosik 019