Klasa

VII C

Zespół Szkolno-Przedszkolny

Plan lekcji


Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:00 - 08:45 HISTORIA mgr Marlena Mroczkowska-Madejczyk 215
08:55 - 09:40 MATEMATYKA mgr Magdalena Wieczorek 215
09:50 - 10:35 WYCHOWANIE FIZYCZNE mgr Justyna Bąkowicz sala gimnastyczna chłopcy
09:50 - 10:35 WYCHOWANIE FIZYCZNE mgr Aldona Ciesielska-Krężlik sala gimnastyczna dziewczęta
10:45 - 11:30 INFORMATYKA mgr Cezary Białek 209
11:50 - 12:35 FIZYKA mgr Beata Łacisz 215
12:50 - 13:35 MUZYKA mgr Marzena Górna-Turlejska 215
13:45 - 14:30 PLASTYKA mgr Lidia Piekarska 215
14:35 - 15:20 CHEMIA mgr Barbara Fila 215
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:00 - 08:45 WYCHOWANIE FIZYCZNE mgr Aldona Ciesielska-Krężlik sala gimnastyczna dziewczęta
08:00 - 08:45 WYCHOWANIE FIZYCZNE mgr Justyna Bąkowicz sala gimnastyczna chłopcy
08:55 - 09:40 GEOGRAFIA mgr Joanna Fryś 215
09:50 - 10:35 JĘZYK POLSKI mgr Ilona Matuszczyk 215
10:45 - 11:30 MATEMATYKA mgr Magdalena Wieczorek 215
11:50 - 12:35 HISTORIA mgr Marlena Mroczkowska-Madejczyk 215
12:50 - 13:35 RELIGIA mgr Aldona Ciesielska-Krężlik 215
13:45 - 14:30 JĘZYK POLSKI mgr Ilona Matuszczyk 215
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:00 - 08:45 JĘZYK POLSKI mgr Ilona Matuszczyk 215
08:55 - 09:40 JĘZYK POLSKI mgr Ilona Matuszczyk 215
09:50 - 10:45 MATEMATYKA mgr Magdalena Wieczorek 215
10:45 - 11:30 CHEMIA mgr Barbara Fila 215
11:50 - 12:35 RELIGIA mgr Aldona Ciesielska-Krężlik 215
12:50 - 13:35 JĘZYK ANGIELSKI mgr Magdalena Madejska 215
13:45 - 14:30 JĘZYK NIEMIECKI mgr Anna Bartosik 215
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:00 - 08:45 GEOGRAFIA mgr Joanna Fryś 215
08:55 - 09:40 G. WYCHOWAWCZA mgr Magdalena Wieczorek 215
09:50 - 10:35 JĘZYK POLSKI mgr Ilona Matuszczyk 215
10:45 - 11:30 BIOLOGIA mgr Anna Trojak 215
11:50 - 12:35 JĘZYK NIEMIECKI mgr Anna Bartosik 215
12:50 - 13:35 WYCHOWANIE FIZYCZNE mgr Justyna Bąkowicz sala gimnastyczna chłopcy
12:50 - 13:35 WYCHOWANIE FIZYCZNE mgr Aldona Ciesielska-Krężlik sala gimnastyczna dziewczęta
13:45 - 14:30 WDŻ mgr Teresa Lorenc 215 I półrocze
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:00 - 08:45 WYCHOWANIE FIZYCZNE mgr Aldona Ciesielska-Krężlik sala gimnastyczna dziewczęta
08:00 - 08:45 WYCHOWANIE FIZYCZNE mgr Justyna Bąkowicz sala gimnastyczna chłopcy
08:55 - 09:40 FIZYKA mgr Beata Łacisz 215
09:50 - 10:35 MATEMATYKA mgr Magdalena Wieczorek 215
10:45 - 11:30 JĘZYK POLSKI mgr Ilona Matuszczyk 215
11:50 - 12:35 BIOLOGIA mgr Anna Trojak 215
12:50 - 13:35 JĘZYK ANGIELSKI mgr Magdalena Madejska 215