Klasa

IV B

Zespół Szkolno-Przedszkolny

Wychowawca: mgr Aneta Krupa

Plan lekcji


Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:00 - 08:45 WYCHOWANIE FIZYCZNE mgr Joanna Piekarska sala gimnastyczna dziewczęta
08:00 - 08:45 WYCHOWANIE FIZYCZNE mgr Jarosław Kowalski sala gimnastyczna chłopcy
08:55 - 09:40 MATEMATYKA mgr Aneta Krupa 118
09:50 - 10:35 RELIGIA ks.Wojciech Biś 118
10:45 - 11:30 JĘZYK POLSKI mgr Bogumiła Wojtyła 118
11:50 - 12:35 INFORMATYKA mgr Arkadiusz Stolarski 209
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:00 - 08:45 JĘZYK POLSKI mgr Bogumiła Wojtyła 118
08:55 - 09:40 JĘZYK POLSKI mgr Bogumiła Wojtyła 118
09:50 - 10:35 MATEMATYKA mgr Aneta Krupa 118
10:45 - 11:30 JĘZYK ANGIELSKI mgr Anna Kucharska 118
11:50 - 12:35 PRZYRODA mgr Magdalena Wieczorek 118
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:00 - 08:45 PRZYRODA mgr Magdalena Wieczorek 118
08:55 - 09:40 WYCHOWANIE FIZYCZNE mgr Joanna Piekarska sala gimnastyczna dziewczęta
08:55 - 09:40 WYCHOWANIE FIZYCZNE mgr Jarosław Kowalski sala gimnastyczna chłopcy
09:50 - 10:35 JĘZYK ANGIELSKI mgr Anna Kucharska 118
10:45 - 11:30 HISTORIA mgr Lidia Piekarska 118
11:50 - 12:35 MATEMATYKA mgr Aneta Krupa 118
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:00 - 08:45 JĘZYK POLSKI mgr Bogumiła Wojtyła 118
08:55 - 09:40 G. WYCHOWAWCZA mgr Aneta Krupa 118
09:50 - 10:35 WYCHOWANIE FIZYCZNE mgr Joanna Piekarska sala gimnastyczna dziewczęta
09:50 - 10:35 WYCHOWANIE FIZYCZNE mgr Jarosław Kowalski sala gimnastyczna chłopcy
10:45 - 11:30 TECHNIKA mgr Arkadiusz Stolarski 118
11:50 - 12:35 MUZYKA mgr Marzena Górna-Turlejska 118
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:00 - 08:45 MATEMATYKA mgr Aneta Krupa 118
08:55 - 09:40 JĘZYK ANGIELSKI mgr Anna Kucharska 118
09:50 - 10:35 JĘZYK POLSKI mgr Bogumiła Wojtyła 118
10:45 - 11:30 WYCHOWANIE FIZYCZNE mgr Joanna Piekarska sala gimnastyczna dziewczęta
10:45 - 11:30 WYCHOWANIE FIZYCZNE mgr Jarosław Kowalski sala gimnastyczna chłopcy
11:50 - 12:35 PLASTYKA mgr Arkadiusz Stolarski 118
12:50 - 13:35 RELIGIA ks.Wojciech Biś 118