Klasa

IV C

Zespół Szkolno-Przedszkolny

Wychowawca: mgr Emilia Gogacz

Plan lekcji


Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:00 - 08:45 MATEMATYKA mgr Emilia Gogacz 106
08:55 - 09:40 JĘZYK ANGIELSKI mgr Anna Kucharska 106
09:50 - 10:35 JĘZYK POLSKI mgr Ewelina Jakubczyk 106
10:45 - 11:30 JĘZYK POLSKI mgr Ewelina Jakubczyk 106
11:50 - 12:35 PLASTYKA mgr Lidia Piekarska 106
12:50 - 13:35 WYCHOWANIE FIZYCZNE mgr Mariusz Kociniak sala gimnastyczna dziewczęta
12:50 - 13:35 WYCHOWANIE FIZYCZNE mgr Przemysław Olejnik sala gimnastyczna chłopcy
13:45 - 14:30 WYCHOWANIE FIZYCZNE mgr Mariusz Kociniak sala gimnastyczna dziewczęta
13:45 - 14:30 WYCHOWANIE FIZYCZNE mgr Przemysław Olejnik sala gimnastyczna chłopcy
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:00 - 08:45 PRZYRODA mgr Magdalena Wieczorek 106
08:55 - 09:40 MATEMATYKA mgr Emilia Gogacz 106
09:50 - 10:35 RELIGIA mgr Aldona Ciesielska-Krężlik 106
10:45 - 11:30 WYCHOWANIE FIZYCZNE mgr Justyna Bąkowicz sala gimnastyczna dziewczęta
10:45 - 11:30 WYCHOWANIE FIZYCZNE mgr Przemysław Olejnik sala gimnastyczna chłopcy
11:50 - 12:35 WYCHOWANIE FIZYCZNE mgr Justyna Bąkowicz sala gimnastyczna dziewczęta
11:50 - 12:35 WYCHOWANIE FIZYCZNE mgr Przemysław Olejnik sala gimnastyczna chłopcy
12:45 - 13:30 TECHNIKA mgr Arkadiusz Stolarski 106
13:45 - 14:30 JĘZYK ANGIELSKI mgr Anna Kucharska 106
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:00 - 08:45 MATEMATYKA mgr Emilia Gogacz 106
08:55 - 09:40 PRZYRODA mgr Magdalena Wieczorek 106
09:50 - 10:35 JĘZYK POLSKI mgr Ewelina Jakubczyk 106
10:45 - 11:30 G. WYCHOWAWCZA mgr Emilia Gogacz 106
11:50 - 12:35 WYCHOWANIE FIZYCZNE mgr Mariusz Kociniak sala gimnastyczna dziewczęta
11:50 - 12:35 WYCHOWANIE FIZYCZNE mgr Przemysław Olejnik sala gimnastyczna chłopcy
12:50 - 13:35 WYCHOWANIE FIZYCZNE mgr Mariusz Kociniak sala gimnastyczna dziewczęta
12:50 - 13:35 WYCHOWANIE FIZYCZNE mgr Przemysław Olejnik sala gimnastyczna chłopcy
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:00 - 08:45 JĘZYK ANGIELSKI mgr Anna Kucharska 106
08:55 - 09:40 WYCHOWANIE FIZYCZNE mgr Justyna Bąkowicz sala gimnastyczna dziewczęta
08:55 - 09:40 WYCHOWANIE FIZYCZNE mgr Przemysław Olejnik sala gimnastyczna chłopcy
09:50 - 10:35 RELIGIA mgr Aldona Ciesielska-Krężlik 106
10:45 - 11:30 WYCHOWANIE FIZYCZNE mgr Justyna Bąkowicz sala gimnastyczna dziewczęta
10:45 - 11:30 WYCHOWANIE FIZYCZNE mgr Przemysław Olejnik sala gimnastyczna chłopcy
11:50 - 12:35 JĘZYK POLSKI mgr Ewelina Jakubczyk 106
12:50 - 13:35 INFORMATYKA mgr Olga Ciesielska 207
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:00 - 08:45 MATEMATYKA mgr Emilia Gogacz 106
08:55 - 09:40 JĘZYK POLSKI mgr Ewelina Jakubczyk 106
09:45 - 10:35 MUZYKA mgr Marzena Górna-Turlejska 106
10:45 - 11:30 HISTORIA mgr Lidia Piekarska 106
11:45 - 12:35 WYCHOWANIE FIZYCZNE mgr Mariusz Kociniak sala gimnastyczna dziewczęta
11:45 - 12:35 WYCHOWANIE FIZYCZNE mgr Przemysław Olejnik sala gimnastyczna chłopcy
12:50 - 13:35 WYCHOWANIE FIZYCZNE mgr Mariusz Kociniak sala gimnastyczna dziewczęta
12:50 - 13:35 WYCHOWANIE FIZYCZNE mgr Przemysław Olejnik sala gimnastyczna chłopcy