Klasa

VI D

Zespół Szkolno-Przedszkolny

Wychowawca: mgr Anna Kucharska

Plan lekcji


Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:00 - 08:45 JĘZYK ANGIELSKI mgr Anna Kucharska 107 grupa 1
08:55 - 09:40 PLASTYKA mgr Lidia Piekarska 107
09:50 - 10:35 MATEMATYKA mgr Katarzyna Tarnowska 107
10:45 - 11:30 HISTORIA mgr Teresa Lorenc 107
11:50 - 12:35 JĘZYK POLSKI mgr Józef Woźniak 107
12:50 - 13:35 WDŻ mgr Małgorzata Kubicka 107 II półrocze
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:00 - 08:45 MATEMATYKA mgr Katarzyna Tarnowska 107
08:55 - 09:40 JĘZYK POLSKI mgr Józef Woźniak 107
09:50 - 10:35 JĘZYK POLSKI mgr Józef Woźniak 107
10:45 - 11:30 WYCHOWANIE FIZYCZNE mgr Joanna Piekarska sala gimnastyczna dziewczęta
10:45 - 11:30 WYCHOWANIE FIZYCZNE mgr Magdalena Golis sala gimnastyczna chłopcy
11:50 - 12:35 RELIGIA mgr Aldona Ciesielska-Krężlik 107
12:50 - 13:35 JĘZYK ANGIELSKI mgr Anna Kucharska 107 grupa 2
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:00 - 08:45 JĘZYK ANGIELSKI mgr Anna Kucharska 107 grupa 2
08:55 - 09:40 RELIGIA mgr Aldona Ciesielska-Krężlik 107
09:50 - 10:35 GEOGRAFIA mgr Joanna Fryś 107
10:45 - 11:30 BIOLOGIA mgr Anna Trojak 107
11:50 - 12:35 WYCHOWANIE FIZYCZNE mgr Joanna Piekarska sala gimnastyczna dziewczęta
11:50 - 12:35 WYCHOWANIE FIZYCZNE mgr Magdalena Golis sala gimnastyczna chłopcy
12:50 - 13:35 INFORMATYKA mgr Olga Ciesielska 207 grupa 2
12:50 - 13:35 JĘZYK ANGIELSKI mgr Anna Kucharska 107 grupa 1
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:00 - 08:45 JĘZYK POLSKI mgr Józef Woźniak 107
08:55 - 09:40 G. WYCHOWAWCZA mgr Anna Kucharska 107
09:50 - 10:35 TECHNIKA mgr Lidia Piekarska 107
10:45 - 11:30 MATEMATYKA mgr Katarzyna Tarnowska 107
11:50 - 12:35 HISTORIA mgr Teresa Lorenc 107
12:50 - 13:35 WYCHOWANIE FIZYCZNE mgr Joanna Piekarska sala gimnastyczna dziewczęta
12:50 - 13:35 WYCHOWANIE FIZYCZNE mgr Magdalena Golis sala gimnastyczna chłopcy
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:00 - 08:45 JĘZYK ANGIELSKI mgr Anna Kucharska 107 grupa 2
08:00 - 08:45 INFORMATYKA mgr Olga Ciesielska 207 grupa 1
08:55 - 09:40 MATEMATYKA mgr Katarzyna Tarnowska 107
09:50 - 10:35 JĘZYK POLSKI mgr Józef Woźniak 107
10:45 - 11:30 MUZYKA mgr Marzena Górna-Turlejska 107
11:50 - 12:35 WYCHOWANIE FIZYCZNE mgr Joanna Piekarska sala gimnastyczna dziewczęta
11:50 - 12:35 WYCHOWANIE FIZYCZNE mgr Magdalena Golis sala gimnastyczna chłopcy
12:50 - 13:35 JĘZYK ANGIELSKI mgr Anna Kucharska 107 grupa 1