Klasa

VI C

Zespół Szkolno-Przedszkolny

Wychowawca: mgr Joanna Fryś

Plan lekcji


Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:00 - 08:45 MATEMATYKA mgr Emilia Czapla 219
08:55 - 09:40 BIOLOGIA mgr Anna Trojak 219
09:50 - 10:35 PLASTYKA mgr Lidia Piekarska 219
10:45 - 11:30 JĘZYK POLSKI mgr Józef Woźniak 219
11:50 - 12:35 MUZYKA mgr Marzena Górna-Turlejska 219
12:50 - 13:35 WDŻ mgr Małgorzata Kubicka 219 I półrocze
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:00 - 08:45 JĘZYK POLSKI mgr Józef Woźniak 219
08:55 - 09:40 MATEMATYKA mgr Emilia Czapla 219
09:50 - 10:35 TECHNIKA mgr Lidia Piekarska 219
10:45 - 11:30 WYCHOWANIE FIZYCZNE mgr Joanna Piekarska sala gimnastyczna dziewczęta
10:45 - 11:30 WYCHOWANIE FIZYCZNE mgr Magdalena Golis sala gimnastyczna chłopcy
11:50 - 12:35 JĘZYK ANGIELSKI mgr Bożena Łęgowiak 219
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:00 - 08:45 HISTORIA mgr Marlena Mroczkowska-Madejczyk 219
08:55 - 09:40 MATEMATYKA mgr Emilia Czapla 219
09:50 - 10:35 JĘZYK ANGIELSKI mgr Bożena Łęgowiak 219
10:45 - 11:30 RELIGIA mgr Aldona Ciesielska-Krężlik 219
11:50 - 12:35 WYCHOWANIE FIZYCZNE mgr Joanna Piekarska sala gimnastyczna dziewczęta
11:50 - 12:35 WYCHOWANIE FIZYCZNE mgr Magdalena Golis sala gimnastyczna chłopcy
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:00 - 08:45 HISTORIA mgr Marlena Mroczkowska-Madejczyk 219
08:55 - 09:40 G. WYCHOWAWCZA mgr Joanna Fryś 219
09:50 - 10:35 MATEMATYKA mgr Emilia Czapla 219
10:45 - 11:30 JĘZYK POLSKI mgr Józef Woźniak 219
11:50 - 12:35 RELIGIA mgr Aldona Ciesielska-Krężlik 219
12:50 - 13:35 WYCHOWANIE FIZYCZNE mgr Joanna Piekarska sala gimnastyczna dziewczęta
12:50 - 13:35 WYCHOWANIE FIZYCZNE mgr Magdalena Golis sala gimnastyczna chłopcy
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:00 - 08:45 JĘZYK POLSKI mgr Józef Woźniak 219
08:55 - 09:40 JĘZYK POLSKI mgr Józef Woźniak 219
09:50 - 10:35 GEOGRAFIA mgr Joanna Fryś 219
10:45 - 11:30 JĘZYK ANGIELSKI mgr Bożena Łęgowiak 219
11:50 - 12:35 WYCHOWANIE FIZYCZNE mgr Joanna Piekarska sala gimnastyczna dziewczęta
11:50 - 12:35 WYCHOWANIE FIZYCZNE mgr Magdalena Golis sala gimnastyczna chłopcy
12:50 - 13:35 INFORMATYKA mgr Arkadiusz Stolarski 207